Wella Professionals — німецький преміум-бренд професійної косметики для волосся, справжня легенда в світі індустрії краси, історія якого налічує майже 140 років! В області фарбування Wella Professionals — №1 на ринку. Бренд пропонує своїм клієнтам широкий асортимент першокласних продуктів, які можна придбати в понад 150 країнах світу. За цей термін, мабуть, не залишилося продукту, який не можна було б знайти в продуктовій лінійці компанії. Кожні 10 секунд у світі один стиліст використовує засіб цієї марки!

Londa Professional — всесвітньо відомий бренд професійної косметики для волосся родом з Німеччини. Londa Professional є однією з найбільш досвідчених салонних професійних марок в світі з більш ніж 60-річною спадщиною, знаннями і дослідженнями. Компанія була сформована в якості дочірнього підприємства Wella Professionals. Завдяки багаторічним напрацюванням Wella, бренд Londa Professional міцно закріпив за собою уявлення про німецьку точність та найвищий рівень якості.

System Professional (SP) — це преміальна багатогранна система по персоналізованому догляду за волоссям, розроблена в дослідницьких лабораторіях «Wella Professionals» в 1974 році. SP - це одна з небагатьох комплексних систем, розрахована на будь-який тип волосся і шкіри голови, з безліччю варіантів дійсно індивідуальних рішень. Продукція SP - це все про бездоганний сервіс та преміальний догляд за волоссям.

Sebastian Professional - професійний бренд люкс якості, який запустив новий суббренд SEBMAN, орієнтований на зайнятих чоловіків-мілленіалов і чоловіків покоління Z, які не хочуть жити за чужими правилами. SEBMAN представляє нову чоловічу лінію продуктів по догляду за волоссям, стайлінгу і грумінгу. Це можливість для чоловіків показати свою багатогранність, виразити себе в безлічі різних ролей, а не обмежуватися вузькими визначеннями, рамками і правилами.

OPI - Бренд #1 в Nail індустрії:
• У кращих світових ретейлерах понад 89 тис. флаконів OPI продається в день (приблизно 61 флакон у хвилину).
• У понад 100 країнах світу.
• У більш ніж 250 000 салонах краси та Nail барах.