Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gtfflkhm/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Рік тому ми відкрили двері Wella Studio в Україні і за цей рік ми зробили чимало навчальних проектів та програм. Ми продовжуємо зростати, стаємо досвідченішими та сильнішими в своїх знаннях та прагненнях розвивати професійне навчання для фахівців в Україні.

А ще в нас є 140-річний досвід розробок дому Wella не тільки інноваційних продуктів, але й в розробці передових методів навчання як самостійно, так і з всесвітньовідомими партнерами, такими як Vidal Sassoon Academy, Tony & Guy та ін. І тому ми з радістю та гордістю хочемо поділитись всім накопиченим досвідом компанії та нашим особистим і вважаємо, що саме зараз настав час для нового розділу нашої навчальної книги, історії Студії, а саме для нового навчального проекту «Wella Academy in Ukraine».

Програма має два основних напрямки – «Фарбування» та «Стрижки». Для цього проекту ми також обрали модульну систему, як найзручнішу та найефективнішу.
Для кого: ідеально підійде, для тих, хто хоче здобути професію перукаря «з нуля», для перукарів-початківців, хто тільки починає свій професійний шлях, а також для тих, хто хоче детальніше вивчити та відпрацювати окремі теми та навички.

Для тих, хто хоче отримати професію «з нуля» ми пропонуємо пройти всі навчальні курси в Академії та отримати диплом фахівця від всесвітньо визнаного бренду.

Programs

навчальні

Програми

Exclusive author

Курс
«Стрижки»

14998

є базовий та  фундаментальний в принципах виконання жіночих та чоловічих стрижок, без зайвої теорії, з більшою кількістю практики, що дасть змогу з перших практичних занять вміло проектувати базові форми стрижок з адаптацією для кожного клієнта.

для початківців
Exclusive author

Курс
«Фарбування»

19998

представлені базові знання по теорії фарбування та теорії кольору. Навчаючись на даному курсі ви дізнаєтесь про термінологію фарбників і цифрові позначення кольорів, вивчите фони освітлення та зможете нейтралізувати небажані відтінки, або уникнути їх, зможете створювати відтінки блонд та зафарбовувати сивину, оволодієте техніками мелірування.

Мінімум теорії, максимум практики.  

для початківців
Exclusive author

Курс «Сучасні комерційні техніки»

19998

навчає модним методам фарбування, таким як airtouch, hand, painting та інші. Ви оволодієте трендовими техніками фарбування balayage, ombre/sombre, шатуш і зможете створювати шедеври, втілюючи бажання ваших клієнтів.

90% практики.

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Проф колористика»

16998

дає відповіді на всі професійні запитання. Як створити ідеальний холодний блонд, як на 100% зафарбувати сивину у кольори блонд, як уникнути смуг та плям при обезбарвлені волосся, як уникнути небажаних відтінків при фарбуванні або усунути їх, як робити препігментацію та репігментацію та багато іншого.

Отримайте прості рішення для складних випадків у роботі колориста.

Мінімум теорії, максимум практики. 

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Зачіски & укладки »

5598

цей курс надає можливість оволодіти майстерністю створювати повсякденні та комерційні образи. Ви дізнаєтесь секрети салонної зачіски, навчитесь робити накрутки за допомогою різних інструментів, та підбирати правильний стайлінг.

підвищення кваліфікації