Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/gtfflkhm/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

ORBICO

Ласкаво просимо

До Wella Academy

Бажаєте стати унікальним фахівцем, здатним створювати стрижку або здійснювати фарбування різної складності в різних техніках з гарантованим результатом?

Ми даємо впевненість у вашій подальшій салонній роботі!

Wella Academy – це єдиній та унікальний центр з підготовки кваліфікованих колористів, майстрів з перукарської справи. Ми орієнтовані на якісне, цікаве та глибоке навчання всіх необхідних основ, створюємо фундамент цілісних знань. Ми маємо сторічний досвід, та міжнародну практику.

Наші викладачі працюють більше 10 років у викладацькій сфері з перукарської майстерності, мають великий багаж знань в колористиці, постійно підвищують свої навички за кордоном.

Навчання проходить за модульною системо. Ви можете пройти один з модулів окремо, або усі разом . При проходженні курсів стрижок та колористики – ви здобудете професію перукаря.

Приходьте на День Відкритих дверей до нашої студії та отримайте повну інформацію та відповіді на ваші запитання. В цей день для вас діє знижка 10% на весь курс навчання (за умови оплати частинами).

Результати навчання:

  • – базовий набір інструментів;
  • – отримання затребуваної на всі часи професії;
  • – можливість створити своє портфоліо в процесі навчання;
  • – відпрацювання практичних навичок на реальних моделях;
  • – навчання на найкращих матеріалах, інструментах та косметиці Wella, Londa.
    – диплом /сертифікат Wella Academy, який має попит за кордоном;
  • – працевлаштування;
    – стабільний високий заробіток.

Venue

Наша студія

Programs

навчальні

Програми

Exclusive author

Курс
«Стрижки»

12 500

є базовий та  фундаментальний в принципах виконання жіночих та чоловічих стрижок, без зайвої теорії, з більшою кількістю практики, що дасть змогу з перших практичних занять вміло проектувати базові форми стрижок з адаптацією для кожного клієнта.

для початківців
Exclusive author

Курс
«Фарбування»

15 000

представлені базові знання по теорії фарбування та теорії кольору. Навчаючись на даному курсі ви дізнаєтесь про термінологію фарбників і цифрові позначення кольорів, вивчите фони освітлення та зможете нейтралізувати небажані відтінки, або уникнути їх, зможете створювати відтінки блонд та зафарбовувати сивину, оволодієте техніками мелірування.

Мінімум теорії, максимум практики.  

для початківців
Exclusive author

Курс «Сучасні комерційні техніки»

16 000

навчає модним методам фарбування, таким як airtouch, hand, painting та інші. Ви оволодієте трендовими техніками фарбування balayage, ombre/sombre, шатуш і зможете створювати шедеври, втілюючи бажання ваших клієнтів.

90% практики.

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Проф колористика»

14 000

дає відповіді на всі професійні запитання. Як створити ідеальний холодний блонд, як на 100% зафарбувати сивину у кольори блонд, як уникнути смуг та плям при обезбарвлені волосся, як уникнути небажаних відтінків при фарбуванні або усунути їх, як робити препігментацію та репігментацію та багато іншого.

Отримайте прості рішення для складних випадків у роботі колориста.

Мінімум теорії, максимум практики. 

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Зачіски & укладки »

5 600

цей курс надає можливість оволодіти майстерністю створювати повсякденні та комерційні образи. Ви дізнаєтесь секрети салонної зачіски, навчитесь робити накрутки за допомогою різних інструментів, та підбирати правильний стайлінг.

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Brow master»

2 500

сьогодення потребує створювати цілисний образ клієнта, тому цей курс розрахований на вміння оформлювати брови швидко та професійно.

NEW! У час швидкого розвитку Інтернет-технологій та браку часу, Ми пропонуємо вам, навчання он-лайн з теоретичної частини. Це дасть можливість почати навчання не виходячи з дому, практична частина займає 80 % програми та обовязково повинна бути під наглядом викладача. Ви можете обрати 2 варіанти навчання: теоретичну та практичну частину навчаючись в форматі F2F, або пройти курс теорії в он-лайн режимі та практику в студії. 

підвищення кваліфікації

Розклад семінарів та календарь подій

Фільтрувати
Скинути фільтри

День

Категорії

Місто

Організатор

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Травень
Травень
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Липень
Липень
Липень