•                                                                   

Чому потрібно обрати навчання в

Wella Academy?

 1. Історія бренду має більше 140 років. Це великий досвід у знанні колористики, розвиток у всіх напрямах перукарської майстерності. Бренд має найсильнішу систему  освіти серед професійних перукарських брендів. Ми надаємо якісну подачу інформації, бо приділяємо багато часу розробці методичних матеріалів, класичних та сучасних методів навчання.
 2. Ще так зручно не було! Ви маєте можливість обирати, що вивчати. Бажаєте стати колористом? Будь-ласка, модуль колористики саме для вас. Давно мріяли стати універсальним перукарем, у цьому випадку вам потрібно вибрати модулі стрижок та колористики. Ви вже є перукарем, курс підвищення кваліфікації розроблений саме для вас.
 3. 20% вашого часу в навчанні, надасть вам 80% практики, відчуття впевненості та знань – це те, що ви здобудете в Wella Academy!
 4. Ми підтримуємо наших студентів, не тільки під час процесу здобуття професії та нових навичок, а також під час практики (стажування) у салоні, який, до речі, чекає наших випускників, щоб запропонувати стати частиною їх команди.
 5. На початку навчання ви отрумуєте методичний посібник та зошит для самостійної роботи, також протягом навчання відвідуєте всі семінари (за розкладом) брендів Wella, Londa.
 6. Можливість проходження по запиту інших модулів, «Brow master» та «Зачіски».

Переваги співпраці з

WELLA ACADEMY IN UKRAINE
 • Постійні семінари та тренінги по всій території України. Рік потому ми відкрили двері Wella Studio в Україні, і за цей рік ми зробили чимало навчальних проектів та програм.
 • Ми продовжуємо зростати, стаємо досвідченішими та сильнішими в своїх знаннях та прагненнях розвивати професійне навчання для фахівців в Україні.
8+

міст України

7000 +

навчених перукарів

3+

роки роботи

Events

Розклад семінарів та календарь подій

Фільтрувати
Скинути фільтри

День

Категорії

Місто

Організатор

Courses

Навчальні

Програми

Exclusive author

Курс
«Стрижки»

12 500

є базовий та  фундаментальний в принципах виконання жіночих та чоловічих стрижок, без зайвої теорії, з більшою кількістю практики, що дасть змогу з перших практичних занять вміло проектувати базові форми стрижок з адаптацією для кожного клієнта.

для початківців
Exclusive author

Курс
«Фарбування»

15 000

представлені базові знання по теорії фарбування та теорії кольору. Навчаючись на даному курсі ви дізнаєтесь про термінологію фарбників і цифрові позначення кольорів, вивчите фони освітлення та зможете нейтралізувати небажані відтінки, або уникнути їх, зможете створювати відтінки блонд та зафарбовувати сивину, оволодієте техніками мелірування.

Мінімум теорії, максимум практики.  

для початківців
Exclusive author

Курс «Сучасні комерційні техніки»

16 000

навчає модним методам фарбування, таким як airtouch, hand, painting та інші. Ви оволодієте трендовими техніками фарбування balayage, ombre/sombre, шатуш і зможете створювати шедеври, втілюючи бажання ваших клієнтів.

90% практики.

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Проф колористика»

14 000

дає відповіді на всі професійні запитання. Як створити ідеальний холодний блонд, як на 100% зафарбувати сивину у кольори блонд, як уникнути смуг та плям при обезбарвлені волосся, як уникнути небажаних відтінків при фарбуванні або усунути їх, як робити препігментацію та репігментацію та багато іншого.

Отримайте прості рішення для складних випадків у роботі колориста.

Мінімум теорії, максимум практики. 

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Зачіски & укладки »

5 600

цей курс надає можливість оволодіти майстерністю створювати повсякденні та комерційні образи. Ви дізнаєтесь секрети салонної зачіски, навчитесь робити накрутки за допомогою різних інструментів, та підбирати правильний стайлінг.

підвищення кваліфікації
Exclusive author

Курс «Brow master»

2 500

сьогодення потребує створювати цілисний образ клієнта, тому цей курс розрахований на вміння оформлювати брови швидко та професійно.

NEW! У час швидкого розвитку Інтернет-технологій та браку часу, Ми пропонуємо вам, навчання он-лайн з теоретичної частини. Це дасть можливість почати навчання не виходячи з дому, практична частина займає 80 % програми та обовязково повинна бути під наглядом викладача. Ви можете обрати 2 варіанти навчання: теоретичну та практичну частину навчаючись в форматі F2F, або пройти курс теорії в он-лайн режимі та практику в студії. 

підвищення кваліфікації

Brands

Бренди

в програмах

 • https://wellastudio.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/Wella-1.jpg
 • https://wellastudio.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/sp.jpg
 • https://wellastudio.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/opi-4.jpg
 • https://wellastudio.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/seb-man.jpg
 • https://wellastudio.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/londa.jpg

News

актуальні

НОВИНИ КОМПАНІЇ

З 23.03.2020 Wella Studio запустили онлайн-навчання

Кожного дня ми проводимо трансляції у форматі «live» на офіційній сторінці в Instagram, а саме......

Look & Learn Sessions

Look & Learn Sessions – формат, який чудово поєднує в собі елементи святкового шоу і......

Wella Destination

БЕЗМЕЖНЕ НАТХНЕННЯ Три дні шоу, святкування та майстер класів від світових зірок перукарського мистецтва! DESTINATION......

National Trend Vision Awards

National Trend Vision Awards – одна з найбільш значущих модних подій в перукарській індустрії України!......

Wella Brunches (Зустрічі з Wella Professionals, присвячені новинкам)

Дізнатися про всі новини легендарного бренду, познайомитися з провідними колегами в своєму регіоні, обговорити отриману......

Clients Day (особливий день у вашому салоні з подарунками для ваших клієнтів)

Мета заходу – привернути увагу до Вашого салону. День, який допоможе перетворити нових гостей в......